...

Alyvos keitimas 

Automobilio alyvos keitimas tik nuo 20 eurų 

Autoservise „Monkės biznis“ atliekame alyvos keitimo darbus visos automobilių markėms. Automobilio alyvos keitimas užtrunką iki valandos, kai turime reikiamą alyvą ir neatsiranda papildomų remontų darbų. 
 
Kas kiek laiko reikia keisti automobilio alyvą? 
Keisti automobilio alyvą dažnu atveju reiktų arba kas 10000km, arba kas du metus. Tai yra standartas daugeliui automobiliui. Esant specialioms aplinkybėms, pavyzdžiui, jei automobilis yra naudojamas tik ilgoms kelionėms užmiesčiuose, tuomet keisti alyvą galima ir šiek tiek rečiau. Kitoks atvejis būtų turint didelio litražo turbininį variklį ir dažniausiai važiuojant tik mieste ir trumpais atstumais. Tokiu atveju variklio alyvos keitimas gali būti ir dažnesnis. 
 
Variklio alyvos keitimas Kaune 
Mūsų autoservise automobilio alyvos keitimas yra greitas ir už prieinamą kainą. Specialistai parinks Jūsų automobiliui tinkamą alyvą ir jei reiks pasiūlys pasikeisti filtrus. Jums nereikės važiuoti į auto dalių parduotuves ir ieškoti jūsų automobiliui tinkamos alyvos, mes patys ją užsakysime ir taip sutaupysime jūsų brangaus laiko. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.