...

Mūsų atliekami darbai

Specialistai, sukaupę didesnę, nei dešimties metų patirtį, yra pasirengę padėtis Jums. Jei ieškote vietos, kurioje Jūsų automobiliu pasirūpintų lyg asmeniniu, kreipkitės į autoservisą ,,Monkės biznis”.

Kondicionierių pildymas Kaune nuo 30eurų! Jūsų automobilio kondicionierius nebešaldo oro? Dažniausiai tai įvyksta dėl to, jog jūsų automobilyje trūksta šaldiklio, dar kitaip vadinamo – freonu.

Automobilio važiuoklės patikra nuo 20 eurų! Važiuoklės remontas, tai vienas, iš dažniausiai pasitaikančių remonto tipų automobiliui.

Stabdžių sistemos patikrinimas nuo 10eurų! Stabdžių sistema, tai pagrindinė automobilio saugos priemonė, todėl autoserviso mūsų specialistai į šios sistemos remontą atkreipia ypatingą dėmesį

Padangų montavimas ir balansavimas nuo 25 eurų Nors padangų montavimas ir ratų balansavimas atrodo, kaip paprastas darbas, šį darbą reikia atlikti atsakingai ir kruopščiai.

Automobilio alyvos keitimas tik nuo 20 eurų Autoservise „Monkės biznis“ atliekame alyvos keitimo darbus visos automobilių markėms. Automobilio alyvos keitimas užtrunką iki valandos.

Filtrų keitimas nuo 5 eurų! Automobiliui pakeisti variklio alyvą yra labai svarbu, tačiau ne ką mažiau svarbus profilaktinis remontas yra automobilių filtrų keitimas.

Mūsų autoservisas atlieka specializuotą duslintuvų remontą Kaune. Jau kelintus metus atliekame aukštos kokybės duslintų remontą, kuriuo tikrai nenusivilsite.

Perkant naudotą automobilį kyla daugybė klausimų apie automobilio būklę : ar automobilyje nėra užslėptų defektų, ar automobilis tinkamas eksploatacijai, ar automobilio rida neatsukta ir t.t.

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai Kaune – nuo 30 eurų Viena iš populiariausių ir labiausiai klientų pamėgtų mūsų paslaugų – automobilių paruošimas techninei apžiūrai

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.