...

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai Kaune – nuo 30 eurų 

Viena iš populiariausių ir labiausiai klientų pamėgtų mūsų paslaugų – automobilių paruošimas techninei apžiūrai ir techninės apžiūros organizavimas. Ši paslauga tapo populiari, nes ji taupo jūsų laiką, nereikia stovėti eilėse prie techninės apžiūros centrų, nereikia ieškoti specialistų, kurie sutvarkys smulkius ar stambesnius automobilio defektus. Be to, pasirinkus mus, nereiks pakartotinai eiti automobilio techninės apžiūros, nes jūsų automobilis bus paruoštas ir ją įveiks iš pirmo karto. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir pinigų. 
 
 
Kaip paruošti automobilį techninei apžiūrai autoservise „Monkės biznis“ 
Automobilio paruošimas techninei apžiūrai mūsų autoservise vyksta visiškai paprastai. Tereikia užsiregistruoti vietą mūsų servise patikrinimui prieš techninę apžiūrą ir užsiregistruoti laiką TAC. Palikite savo automobilį autoservise „Monkės biznis“ ir visu kitu pasirūpins mūsų atsakingi specialistai. Automobilis bus nuodugniai patikrintas. 
 
Kokie automobilio elementai yra tikrinami apžiūros metu? 
Saugos diržų sistema; 
Langų apiplovimo sistema; 
Garso signalas; 
Valytuvai; 
Automobilio važiuoklė; 
Automobilio apšvietimas; 
Automobilio padangos; 
Akumuliatorius; 
Stabdžių sistema; 
Stiklai; 
Duslintuvas. 
 
Tolimesnė eiga 
Kai bus atliktą ši automobilio patikra bus organizuojama techninė apžiūra, į kurią, su Jūsų automobiliu, keliaus „Monkės biznio“ specialistas ir pasirūpins, jog viskas įvyktų sklandžiai. 
Galiausiai, po automobilio paruošimo techninei apžiūrai ir automobilio techninės apžiūros pravarymo galėsite atsiimti savo tvarkingą automobilį, su jau galiojančia technine apžiūra. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.