...

Automobilio patikra prieš pirkimą

Automobilio patikra prieš pirkimą nuo 30eurų! 
Perkant naudotą automobilį kyla daugybė klausimų apie automobilio būklę : ar automobilyje nėra užslėptų defektų, ar automobilis tinkamas eksploatacijai, ar automobilio rida neatsukta ir t.t. Ir kaip tokių klausimų gali nekilti, kai naudotų automobilių pardavimo rinka yra viena labiausiai suktų rinkų Lietuvoje. Tačiau, nereikia pergyventi, nes „Monkės biznio“ specialistai yra pasirengę Jums padėti nusipirkti svajonių automobilį. 
 
 
Mūsų autoservisas teikia automobilio patikrą prieš pirkimą . Šiai paslaugai rinkoje ekvivalento nėra, tai vienetinis šansas rinkoje. Leiskite paaiškinti, kodėl : 
Pirmiausia Jūsų pasirinkto automobilio apžiūra prasideda dar nuotoliniu būdų. Apžiūrime automobilio skelbimą, įvertiname automobilio rinkos vertę, jo komplektaciją, defektus, na, kaip sakoma, sudedame visus pliusus ir minusus. Jeigu automobilis praeina šį, pirmąjį, testą, tuomet keliaujame toliau. 

 
Tuomet, užregistruojame automobilį autoservise „Monkės biznis“ pilnai automobilio apžiūrai prieš pirkimą. Jos metu patikrinsime visus svarbiausius automobilio mazgus, patikrinsime automobilio ridą, kėbulą, elektroniką. Dar kartą įvertinsime nusidėvėjimą, esamą komplektaciją. Po apžiūros pateiksime defektų sąrašą ir preliminarią remontų vertę. Viską įvertinę pateiksime Jums jau susistemintą informaciją, kuri leis priimti sprendimą, dėl automobilio. Jei jums automobilis patiks, pereisime prie paskutinio žingsnio. 

 
Galiausiai, nutarę kainą, pravesime profesionales derybas, kurių metų, pasieksime maksimalią nuolaidą. Tą galime garantuoti, nes esame sukaupę daugiau nei 10 metų prekybos ir derybų patirties. Jei pardavėjas atsisakys parduoti automobilį už jums tinkamą kainą, galime pasiūlyti pargabenti Jums automobilį iš JAV ar kitokiu būdu rasti tobulą variantą Jums. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.