...

Duslintuvo lanksčioji jungtis: tai, ką turėtumėte žinoti 

Automobilio išmetimo sistema yra svarbus komponentas, kuris atlieka keletą funkcijų – ne tik pašalina kenksmingas išmetamąsias dujas, bet ir sumažina variklio triukšmą. Tačiau ši sistema nėra amžina. Viena iš labiausiai pažeidžiamų jos dalių yra duslintuvo gofra arba, kitaip tariant, lanksčioji jungtis kuri laikui einant susidėvi arba tampa pažeista.

Kas yra duslintuvo lanksčioji jungtis?

Duslintuvo lanksčioji jungtis, dažnai vadinama gofra, yra neatsiejama išmetimo sistemos dalis, esanti prieš pat duslintuvą. Jos pagrindinė funkcija yra apsaugoti visą išmetimo sistemą nuo per didelės vibracijos ir įtampos, kurią sukelia variklio darbas. Gofra yra pagaminta iš trijų sluoksnių, kurie suteikia jai reikiamą lankstumą ir atsparumą. Du iš šių sluoksnių suteikia lankstumą, o trečiasis, pagamintas iš pintos vielos, apsaugo kitus du sluoksnius nuo pažeidimo ir per didelio sulankstymo.

Kodėl gofra yra taip svarbi?

Visas duslintuvas yra gaminamas iš standaus plieno. Be gofros, duslintuvo ir kitų išmetimo sistemos dalių pažeidimo rizika būtų žymiai didesnė. Vibracijos, sukeltos variklio darbo, gali sukelti trūkčiojimus ar net lūžius tam tikrose išmetimo sistemos vietose. Gofra veikia kaip tarpininkas, mažindama šią įtampą ir taip padeda išvengti didesnių pažeidimų išmetimo sistemai.

Kaip atpažinti pažeistą gofrą?

Pirmas ir akivaizdžiausias pažeistos gofros požymis yra padidėjęs išmetimo garsas. Kitas požymis gali būti didesnis nei įprastai patamsėjimas aplink pažeistąją vietą arba rūkas, nes pro įtrūkimus prasiskverbia dūmai.

Kiek laiko tarnauja gofra?

Nors kai kurie gamintojai teigia, kad jų gofra gali tarnauti iki 300 tūkst. kilometrų, tikslus tarnavimo laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo automobilio eksploatavimo sąlygų, klimato ir kitų veiksnių. Pavyzdžiui, Lietuvos klimatas yra gana atšiaurus plieno daliai, todėl šalyje kurioje panašus klimatas, gofra gali tarnauti trumpiau.

Ar galima važinėti be gofros?

Atsakymas yra aiškus – ne. Gofra yra būtina, kad apsaugotų kitas išmetimo sistemos dalis nuo pažeidimo. Be to, ji yra privaloma ir techninės apžiūros metu.

Kaip keičiama gofra?

Kai pažeidžiama gofra, reikia kreiptis į profesionalus. Procedūra reikalauja specialios įrangos, nes senoji gofra turi būti išpjaunama ir pakeičiama nauja.

Kokia yra keitimo kaina?

Duslintuvo gofros keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio. Svarbiausia yra pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais ir pasirinkti kokybišką dalį. Susisiekite su mūsų servisu per Facebook arba telefonu jau šiandien!

Mus rasite Chemijos g. 23 Kaunas
Tel. nr: +37068152524

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.