...

Duslintuvų remontas

Automobilio duslintuvo patikra nuo 10eurų!
Jūsų automobiliui prakiuro duslintuvas? Ar, galbūt, nulūžo duslintuvo laikiklis? O gal domina automobilio išmetimo sistemos modifikavimas? Nėra ko baimintis, mūsų autoservisas atlieka specializuotą duslintuvų remontą Kaune. Jau kelintus metus atliekame aukštos kokybės duslintų remontą, kuriuo tikrai nenusivilsite.

„ Monkės biznyje ‘’ atliekami duslintuvo remonto darbai :
Duslintuvų antgalių keitimas ;
Duslintuvų virinimas ;
Duslintuvo keitimas ;
Galinio bakelio keitimas ;
Vidurinės dalies keitimas ;
Kolektoriaus keitimas ;
Rezonatorių keitimas ;
Rezonatorių pašalinimas ;
Viso duslintuvo remontas ;
Gofrų virinimas ;
Išmetimo sistemos modifikavimas ;
Duslintuvo gamyba ;
Katalizatorių keitimas ;
Katalizatorių remontas ;
Katalizatorių išpjovimas ;
DPF filtro išpjovimas ;
DPF filtro keitimas ;
DPF filtro remontas ;

Kaip matote, mūsų atliekamo duslintuvų remonto sąrašas ilgas. Tokį platų darbų spektrą galime atlikti tik, todėl, kad turime sukaupę ilgesnę, nei dešimties metų patirtį duslintuvų remonte ir taip pat turime tam visą reikiamą įrangą.

Katalizatorių keitimas ir remontas.
Ypač daug patirties turime su katalizatorių keitimu ir katalizatorių remontu Toyota Prius 2 ir Toyota Prius 3 automobiliais. Per pastaruosius kelius metus, kai vyko Toyota Prius automobilių pirkimo bumas, esame atlikę katalizatoriaus keitimą ne vienam tokiam modeliukui. Yra tekę ir atlikti duslintuvo remontą po vagysčių, kurių, džiugu, pastaruoju laiku vis mažėja.

Išmetimo sistemų modifikavimas
Be to, esame sukaupę nemažą patirtį automobilių gamintojo BMW F serijos automobilių išmetimo sistemos modifikavimo srityje. Teko daryti ne vieną dešimtį rezonatoriaus keitimų, downpipe instaliacijų. Vienas iš populiariausių mūsų klientų duslintuvo remonto tipų – padaryti dvigubą išmetimą vietoje viengubo. Dar vienas labai populiarus išmetimo sistemos modifikavimas – duslintuvo antgalių keitimas.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.