...

Kondicionierių pildymas Kaune

Kondicionieriaus (freono) pildymo kainos prasideda TIK NUO 5€.

Kas yra automobilio kondicionierius?

Automobilio kondicionierius yra sistema, leidžianti aušinti orą, patenkantį į automobilį iš aplinkos. Eksploatacijos metu iš srovės pašalinama drėgmė, todėl automobilyje esantiems žmonėms per karščius jis teikia tikrą atgaivą.

Kaip veikia automobilio kondicionierius?

Jis veikia labai panašiu principu kaip kondicionierius Jūsų namuose ar biure. Kompresorius yra varomas diržu, kuris yra prijungtas prie automobilio variklio. Kompresorius suspaudžia žemo slėgio dujas į aukšto slėgio ir aukštos temperatūros dujas, kad jos būtų toliau pumpuojamos į kondensatorių. Kondensatorius veikia kaip automobilio radiatorius, išskirdamas šilumą.

Kondicionieriaus aptarnavimas

Pirmas dalykas, kurį atliekame – kondicionieriaus bendroji apžiūra, kad galėtume nustatyti ar nėra sandarumo pažeidimų naudojame UV dažus. Atliekame sistemos vakuumavimą, naudojantis profesionalia įranga. Patikriname esamą freono (šaldiklio) kiekio likutį. Pagal automobilį nustatome, kokių reikės kokybiškų freono dujų (R134a arba R1234yf) talpos užpildymui.

Kada rekomenduojama papildyti kondicionierių?

Rekomenduojama pasitikrinti savo kondicionieriaus lygį kas metus arba pastebėjus susilpnėjusį kondionieriaus veikimą, kad galėtumėte išsaugoti sveikas kondicionavimo sistemos dalis (kompresorius, radiatorius ir kt). Jei yra uždelsiama, tuomet gali kauptis kondicionavimo sistemoje drėgmė, kuri gali sukelti koroziją.

Kiek laiko trunka kondicionieriaus pildymas?

Priklausomai nuo automobilio kondicionieriaus sistemos tvarkingumo ir individualių situacijų. Rekomenduojama susisiekti su serviso darbuotojais, kurie sužinoję daugiau apie Jūsų automobilio specifiką, galės preliminariai nustatyti trukmę. Serviso tel. nr. +37068152524.

Kiek kainuoja kondicionierių pildymas?

Monkės biznis Kauno padalinyje kondicionieriaus (freono) pildymo kainos prasideda TIK NUO 10€.

Papildoma informacija apie freona (šaldiklį)

Nuo 2011 m. sausio 1 d., pagal Europos Sąjungos normatyvus, visose naujai patvirtintose transporto priemonėse privalo būti sumontuotos kondicionavimo sistemos, naudojančios R1234yf šaldymo agentą-freoną. Nuo 2017 m. į ES šalis draudžiama importuoti naujus automobilius, kuriuose naudojamas kitoks šaldymo agentas.

Pagal ES direktyvą, Visuotinio atšilimo potencialo rodiklis (VAP) turi būti ne didesnis nei 150. Naujasis R1234yf šaldymo agentas turi net 335 kartus mažesnį visuotinio atšilimo potencialą (VAP) nei R134 šaldymo agentas.

Daugiau informacijos apie Monkės biznis teikiamas paslaugas

Bendroji informacija teikiama Facebook kanale, o jei norite pasikonsultuoti plačiau dėl automobilio remonto ar kondicionieriaus pildymo, galite kreiptis nurodytu numeriu +37068152524. Dirbame darbo dienomis nuo 09 iki 18h.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.