...

Išmetimo sistemos modifikavimo nauda

Šiame straipsnyje aptarsime automobilių išmetimo sistemą ir kaip padidinti Jūsų automobilio vertę pasinaudojant modifikavimo nauda.

Kas yra išmetimo sistema?

Prieš sužinodami apie duslintuvų privalumus, įgykime visą supratimą apie išmetimo sistemą. Taigi, kas yra išmetimo sistema? Išmetimo sistema paprastai yra vamzdynas, naudojamas nukreipti išmetamosioms dujoms į aplinką iš degimo variklio. Visa sistema perduoda sudegusias dujas iš variklio į vieną ar daugiau išmetimo vamzdžių.

Automobilio išmetimo sistema.

Kas sudaro išmetimo sistemą?

Išmetimo kolektorius. Pirmasis išmetamųjų dujų sąlyčio taškas, kai jos išeina iš cilindro galvutės. Jis jungiasi prie kiekvienos variklio cilindro galvutės išmetimo angos ir nukreipia karštas išmetamąsias dujas į išmetimo vamzdį. Su kolektoriaus tarpiklių pagalba, jis taip pat apsaugo nuo toksiškų išmetamųjų dujų prasiskverbimo į automobilį, galinčių pakenkti keleiviams.

Katalizatoriaus konverteris. Išmetamųjų teršalų kontrolės įtaisas, kuris katalizuodamas sumažina toksiškas dujas ir teršalus išmetamosiose dujose iš vidaus degimo variklio. Šis išmetimo sistemos komponentas padeda Jums kvėpuoti gaivesniu oru važiuojant.

Turbokompresorius. Tai yra turbina varomas priverstinės indukcijos įtaisas, kuris padidina vidaus degimo variklio efektyvumą ir galią, priversdamas į degimo kamerą įleisti papildomai suspausto oro. Šis komponentas padidina įsiurbiamo oro srautą ir pagerina variklio galia, taip vyksta dėl to, nes kompresorius gali priversti patekti daugiau oro ir degalų į degimo kamerą nei tik natūralus atmosferos slėgis.

Duslintuvas. Triukšmo šalinimo priemonė, kuri pašalina triukšmą nukreipdama oro srautą į išorę. Pakeliui išmetamosios dujos praeina per porėtus vamzdžius, kurie leidžia išmetamosioms dujoms išsiplėsti į garsą slopinančią medžiagą, taip sumažinant triukšmą, kuris galiausiai išeina iš išmetimo vamzdžio.

Kodėl Jums reikia modifikuoti išmetimo sistemą?

Kadangi išmetimo sistema ne tik pašalina dūmus iš automobilio, ji iš tikrųjų veikia labai sudėtingai, todėl laikui bėgant ją reikia modifikuoti. Sena išmetimo sistema gali sukelti daug problemų jūsų varikliui, jūsų automobilio veikimui ir aplinkai. Yra keletas simptomų, rodančių, kad jums tikrai reikia išmetimo sistemos modifikavimo.

Variklio triukšmas. Signalas yra tada, kai variklio skleidžiamas triukšmas yra didesnis nei įprastai. Pati išmetimo sistemos funkcija padeda pašalinti triukšmą. Tačiau kai triukšmas darosi vis garsesnis, galite suprasti, kad atsirado problemų išmetimo sistemoje.

Rūdys. Įvertinkite išmetimo vamzdį ir apžiūrėkite, ar nėra ant jo rūdžių ar skilimo požymių. Tam tikra išmetamųjų dujų korozija yra normalu senesniems automobiliams, tačiau jei matote per daug pažeidimų, gali būti laikas atsinaujinti.

Degalų neefektyvus panaudojimas. Jei Jūsų automobilis sunaudoja daugiau degalų nei anksčiau, tai gali būti viena iš daugelio automobilio problemų, įskaitant nuotėkį išmetimo sistemoje. Nuotėkis turės įtakos sistemos gebėjimui transportuoti dūmus, todėl variklis dirbs aukštesnėje temperatūroje ir sumažins degalų naudojimo efektyvumą.

Jei jūsų automobilis turi vieną ar visus iš šių simptomų, tikrai laikas pagalvoti apie išmetamosios sistemos modifikacijas.

Lankantis reguliariai autoservise, galite išvengti išmetimo sistemos pažeidimų. Jei pastebėjote vieną iš požymių, nelaukite, susisiekite su mumis kol automobilį patikrins kvalifikuotas technikas. Įspėjamųjų ženklų nepaisymas gali dar labiau sugadinti išmetimo sistemos ir kitas svarbias automobilio dalis, o ilgainiui remontas kainuos daug daugiau.

Išmetimo sistemos modifikacijų privalumai

Geresnis variklio veikimas. Išmetimo sistema yra būtina variklio sistemai. Pakeitus išmetimo sistemą, išmetamosios dujos gali pasišalinti greičiau ir efektyviau. Jūsų variklis galės laisviau kvėpuoti, todėl sukurs daugiau galios. Sklandi automobilio išmetimo sistema savo ruožtu pagerina viską, kas susiję su variklio veikimu: sukimo momentą, arklio galias ir triukšmą. Kai oras gali lengvai patekti ir išeiti, variklio galia gali būti nukreipta į kitas svarbias funkcijas.

Degalų taupymas. Kai išmetimo sistemoje yra nuotėkis, automobilis sunaudoja daugiau degalų nei įprastai. Pakeitus naują išmetimo vamzdį, sutaupysite degalų. Nauja išmetimo sistema gali padidinti nuvažiuojamą kilometrų skaičių, nes sutaupysite daugiau degalų.

Klimato kaitos mažinimas. Pasenęs išmetimo sistemos skystis yra vienas didžiausių atmosferos dujų, susijusių su klimato kaita, veiksnių. Išmetimo modifikacijos tikrai sumažins išmetamųjų teršalų kiekį ir sumažins klimato kaitą. Taigi senesnės transporto priemonės išmetimo sistemos pakeitimas nauja, taupant degalus, padės išsaugoti planetą.

Automobilio vertės padidėjimas. Negalime paneigti, kad pakeitus naują išmetimo sistemą jūsų automobilis atrodys geriau, skambės geriau ir galiausiai padidins jūsų automobilio vertę. Įrengus gerai veikiantį duslintuvą ir naujas galvutes, variklis praktiškai veiks sklandžiau. Gatvėje jūsų automobilis gali būti atpažįstamas kaip didelio našumo, aukščiausios klasės transporto priemonė, kuri buvo gerai prižiūrima, nepaisant jo amžiaus. Tiems, kurie nori perparduoti automobilį, tai yra gera investicija, nes tai padidins jūsų automobilio kainą.

Monkės Biznis atlieka įvairius išmetimo sistemos, duslintuvų remonto darbus už prieinamą kainą! Dėl išankstinių rezervacijų ir informacijos prašome kreiptis nurodytais kontaktais:

Mūsų adresas – Chemijos g. 23, Kaunas
Mūsų tel. nr – +37068152524

Kad rūpintis automobiliu būtų paprasčiau, pridedame Jums savo straipsnį apie kondicionieriaus svarbą automobilyje. Daugiau informacijos apie mūsų veiklą galite rasti Facebook paskyroje Monkės biznis. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Monkės Biznis

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.